O nas

ZIOMALKA.PL

Edukacja dzieci jest kluczem do lepszego jutra!

 

Świat, który wszyscy znaliśmy jeszcze niespełna dwa lata temu, zmienił się ostatnio nie do poznania. Każdy z nas zmaga się codzienne z problemami, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Jednym z wyzwań, z którym musimy się zmierzyć jest nauka zdalna, która u dzieci jak i u rodziców może powodować stres i niepokój związany z tym nowym doświadczeniem.

Jednak, skoro nie możemy tej sytuacji zmienić, warto zadbać o to, aby wesprzeć dziecko w edukacji zdalnej i sprawić, aby stała się ona bardziej efektywna.

Platforma do nauki zdalnej 'Ziomalka’ to wirtualna przestrzeń dla dzieci oraz rodziców, która w prosty i przyjazny sposób organizuje edukację domowa.

’Ziomalka’ umożliwia nie tylko wspólna naukę dla dzieci, ale również wspiera nawiązywanie znajomości oraz dzielenie się pasjami podczas spotkanie indywidualnych i warsztatów dla dzieci.

Platforma 'Ziomalka’ to także wirtualna przestrzeń dla rodziców, na której mogą znaleźć informacje jak wspierać zdalne nauczanie swojego dziecka. Dzięki 'Ziomalce’ mogą oni poznać innych rodziców, którzy zmagają się z podobnymi problemami, uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach oraz codzienne wymieniać się doświadczeniami z innymi rodzicami.

Do zobaczenia!